TALLERS - Tast a la Rambla
16707
page-template-default,page,page-id-16707,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,transparent_content,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Tallers Arts Santa Mònica

Tallers Tast a La Rambla de cuiners, pastissers i sumillers a l’Arts Santa Mònica (La Rambla,7)

Activitats en català o castellà. Places limitades i subjectes a modificacions

DIJOUS 6 DE JUNY
  • Xavier Agulló

    Moderador

    0
  • Acte inagural

    12.00 - 12.30
  • Premi Remenja'mmm 2019 als restaurants amb millors iniciatives de reducció del malbaratament alimentari a Catalunya"

    12.30 - 13.00
  • Entrega premis VI Concurs de tapes Tast a La Rambla

    13.00 - 13.15
  • La suculència del “mar i muntanya”

    Carlota Clavera - La Gormanda

    16.30 - 17.00
  • Treballant per trobar l’equilibri entre la puresa del producte i la cockteleria

    Nandu Jubany - Pur

    17.00 - 17.30
  • Homenatge al producte

    Nandu Jubany - PUR

    17.00 - 17.30
  • JUVÉ & CAMPS - Juvé & Camps i la Pinot Noir

    Antoni Cantos - Director d'enologia

    17.45 - 18.30
  • Arts Contrastos marins amb diversió

    Paco Perez - Enoteca Hotel

    18.45 - 19.15
  • Arrossos amb imaginació

    Fran Lopez - Xerta Restaurant

    19.15 - 19.45
DIVENDRES 7 DE JUNY
  • Salvador García Abrós

    Moderador

    0
  • Elaboraciones de helados como en el Obrador

    Massimo Pignata Gelater - DELACREM

    16.45 - 17.15
  • Cuina d’aprofitament per llepar-se els dits

    Ada Parellada - Semproniana

    16.45 - 17.15
  • Clàssics “tunejats”

    Carles Tejedor - SOFIA Be So

    17.15 - 17.45
  • Guanyadors II Premi de Barcelona Restauració 2018 En Ville (Ciutat Vella)

    18.00 - 18.45
  • ALMOND BREEZE

    #SaborParaTodos Miri, finalista de MasterChef

    19.00 - 19.45
DISSABTE 8 DE JUNY
  • Carme Gasull

    Moderadora

    0
  • Ensaladilla i altres tapes amb “truc”

    Carles Abellan - La barra

    12.30 - 13.00
  • Cultura de vermut

    Oscar Sádaba - Brand Ambassador - CINZANO

    13.30 - 14.15
  • Jugar amb el dolç a la cuina

    Christian Escribà - Pastisseria Escribà

    16.00 - 16.30
  • Com s'obté el cafè d'especialitat Mieludo

    César Ros Gerente Finca Dulcikafé - MIELUDO i CAFÉ CREM

    16.45- 17.30
  • Un plaer pels sentits

    Juan Muñoz Sommelier - S.PELLEGRINO i ACQUA PANNA

    17.45 - 18.30
  • Vins i escumosos Torelló, exigència i passió

    Josep Lázaro Delegat Comercial - TORELLÓ VITICULTORS

    18.45 - 19.30
  • Combinats evolucionats Royal Bliss

    Sergi Estévez Brand Ambassador - ROYAL BLISS

    19.45 - 20.30
DIUMENGE 9 DE JUNY
  • Tana Collados

    Moderadora

    0
  • L'aperitiu perfecte

    Oscar Sádaba Brand Ambassador - APEROL SPRITZ

    13.30 - 14.15
  • Les infinites fantasies de la xocolata

    Oriol Balaguer - Oriol Balaguer

    16.00 - 16.30
  • Fusió catalana-asturiana

    Fran Heras - Llamber

    16.30 - 17.00
  • Cuina marinera contemporània

    Rafa Zafra - Restaurant Estimar

    17.00 - 17.30
  • Taller de tapes amb Carn Vegetal Heura: l'experiència de la carn amb els beneficis dels vegetals

    Bernat Añaños Co-fundador i CMO - HEURA - FOODS FOR TOMORROW

    17.45 - 18.30
  • Els vins de la 5a Generació de la Família Torres

    Lionel Vigneron Brand Ambassador de Familia Torres - FAMILIA TORRES

    18.45 - 19.30
  • Cervesa i la seva harmonia gastronòmica

    Carlos Cervantes - ESTRELLA DAMM

    19.45 - 20.30
DILLUNS 10 DE JUNY
  • Lluis Bofill

    Moderador

    0
  • Cervesa i la seva harmonia gastronòmica

    Carlos Cervantes - ESTRELLA DAMM

    13.30 - 14.15
  • Repensant la clàssica corona de pasta de full

    Miquel Guarro - Pastisseria Hofmann

    16.00 - 16.30
  • Cuinar amb peces grans

    Ariadna Julian - Monvínic Barcelona

    16.30 - 17.00
  • Com ha canviat la gastronomia a Barcelona els últims 30 anys? Com es reflexa a la novel·la del Carvalho? La Barcelona de Pepe Carvalho

    Carlos Zanón i Oscar Manresa

    17.00 - 17.30
  • Juvé & Camps 100%: la singularitat dels nostres monovarietals

    Oscar Roca Sommelier - JUVÉ & CAMPS

    17.45 - 18.30
  • Aperitius amb molta gràcia

    Alain Guiard - a Restaurant Hotel Neri

    18.45 - 19.15
  • Tradició amb un toc

    Germán Espinosa - Fonda España

    19.15 - 19.45

Escenari by Estrella Damm

Música i activitats Tast a La Rambla

DIJOUS 6 DE JUNY
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    16.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    18.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    20.30
DIVENDRES 7 DE JUNY
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    16.30
  • La Raval's Band

    18.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    20.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    22.30
DISSABTE 8 DE JUNY
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    16.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    18.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    20.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    22.30
DIUMENGE 9 DE JUNY
  • Grup de precussió Sssstrèpids

    13.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    16.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    20.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    22.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    22.30
DILLUNS 10 DE JUNY
  • "La nevera de profit"

    13.30
  • "La nevera de profit"

    14.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    16.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    18.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    20.30

PROGRAMACIÓ DE LES EXPOSICIONS

Entre tast i tast, visita les exposicions d’Arts Santa Mònica: hi trobaràs fotografia, disseny arquitectura, vídeo, activisme.

EXPOSICIONS
  • "Som gent de profit"

    Exposició per a adults i infants |Espai Residència

    12.00 - 20.30
  • Un món paral·lel

    Nivell 1

    23.05 - 15.09.2019
  • Isaki Lacuesta. Imatges ECO

    Nivell 2 i Nivell 0

    23.05 - 15.09.2019