TALLERS - Tast a la Rambla
15685
page-template-default,page,page-id-15685,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,overlapping_content,vss_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive

ARTS SANTA MÒNICA

En un petit auditori a la planta baixa del centre Arts Santa Mònica, demostracions de cuina en directe amb els millors xefs de Barcelona. Un complet programa de tasts i tallers culinaris en viu impartits pels cuiners barcelonins més reconeguts. Classes gratuïtes des del dijous 9 fins el dissabte 11 de juny de 2016.
Horaris: 12.45h a les 20.30h
Aforament limitat.
DIJOUS 9 DE JUNY
  • Acte Inagural

    12.45 - 13.15
  • Entrega de premis III Concurs de Tapes i Vermut Cinzano

    13.15 - 13.45
  • Els secrets del “mar i muntanya”

    Paco Pérez - Enoteca

    13.45 - 14.15
  • Vins de Monestir. Scala Dei i Poblet

    Xavi Nolla - Sumiller de Grup Codorniu

    14.15 - 14.45
  • El pa, un complement o un ingredient principal?

    Xevi Ramon - Triticum

    16.00 - 16.30
  • Com preparar àpats saborosos i saludables en 10 minuts. En marxa els cronòmetres!

    Ada Parellada - Semproniana

    16.30 - 17.00
  • Jugant amb el caramel

    Christian Escribà - Pastisseria Escribà

    17.00 - 17.30
  • Verdures amb molta imaginació

    Xavier Pellicer - Céleri

    17.30 - 18.00
  • Les propostes dolces més divertides de la Taverna i el Bistrot Hofmann

    Equip Hofmann i Eric Ortuño - Escola d’hosteleria Hofmann

    18.00 - 18.30
  • Un toc de cuina clàssica francesa

    Romain Fornell - Caelis

    18.30 - 19.00
  • Cítrics

    Oswaldo Brito i Bernat Bermudo - Mano Rota

    19.00 - 19.30
  • Orient lúdic: "rollitos", "wontons" y "gyozas"

    Albert Raurich - Dos Palillos

    19.30 - 20.00
  • Juvé & Camps amb la Viticultura Ecològica i el respecte per la terra

    Toni Cantos i Antonio Orte

    20.00 - 20.30
DIVENDRES 10 DE JUNY
  • Inventar-se un pastís a casa

    Jordi Butrón - Espai Sucre

    12.45 - 13.15
  • Els fumats, una tècnica fàcil i assequible

    Alain Guiard i Marc Martín - La Mundana

    13.15 - 13.45
  • Tast de Vermut Cinzano

    Esteban Porcedda

    13.45 - 14.15
  • "Fresh cocktails"

    Carles Bonnin - Freixenet ICE

    14.15 - 14.45
  • Ronqueo” de la tonyina roja

    Nobuyuki Tajiri – GRUP BALFEGÓ

    16.00 - 16.30
  • Amanides històriques

    Sergio Humada - Via Veneto

    17.00 - 17.30
  • Curs d'iniciació al tast de cafè

    Javier Batalla - Vicepresident Fòrum Cultural del Cafè Grup Cafés Batalla

    17.30 - 18.00
  • La cuina mexicana, del "street food" a l'alta gastronomia

    Paco Méndez - Hoja Santa

    18.30 - 19.00
  • 140 anys d'història cervesera

    Carlos Cervantes expert cerveser d'Estrella Damm

    19.00 - 19.30
  • Taller de combinats evolucionats Coca-cola

    Sergi Estevez

    19.45 - 20.30
DISSABTE 11 DE JUNY
  • OleumExperience 16 /16

    Martí Teres - Oleum Flumen

    12.45 - 13.15
  • Fonda España: tradició i modernitat

    German Espinosa - Fonda España

    13.15 - 13.45
  • L'aperitiu perfecte by Aperol Spritz: origen, curiositats i tast de producte

    Esteban Porcedda

    13.45 - 14.15
  • La revolució del cava. Codorniu

    Xavi Nolla - Sumiller de Grup Codorniu

    14.15 - 14.45
  • Ostres i mariscs amb emoció

    Ever Cubilla - Espai Kru

    17.00 - 17.30
  • 140 anys d'història cervesera

    Carlos Cervantes expert cerveser d'Estrella Damm

    17.30 - 18.00
  • Fent festa amb peixos barats

    Ismael Alonso - BistrEau by Ángel León

    18.00 - 18.30
  • "Lo que se cuece en UDON"

    Jordi Vidal i Alberto Gómez

    18.80 - 19.00
  • “Snacks” senzills i espectaculars

    Eduard Xatruch, Oriol Castro i Mateu Casañas - Disfrutar

    19.30 - 20.00
  • Monòleg. La democratització del vi

    Mar Mendoza - Sommelier de Tannic

    20.00 - 20.30

ESCENARI ESTRELLA DAMM

Estrenem el nou escenari polivalent de Tast a La Rambla ’16. Exterior, ubicat a La Rambla, al costat mateix de la zona de degustació, ofereix un variat programa per a tots els públics: tallers d’entrepans creatius impartits per grans xefs de Barcelona, classes de “tiratge” de cerveses i actuacions musicals en viu.
Horaris: 13.30h a les 22.30h
DIJOUS 9 DE JUNY
  • Un Nandu, truita amb pernil ibèric

    Nandu Jubany - Petit Comité

    13.30 - 13.45
  • Entrepà de tartare de carn

    Oscar Manresa - Taberna Tío Carlos

    16.00 - 16.15
  • “Buns" de porc amb panxeta

    Oriol Rovira - Sagàs

    17.00 - 17.15
  • Els secrets de la cervesa

    Carlos Cervantes - Estrella Damm

    17.30 - 18.00
  • "King crab hot dog"

    Javier San Vicente - Tapas 24

    18.15 - 18.30
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    19.15
DIVENDRES 10 DE JUNY
  • Entrepà de xocolata

    Oriol Balaguer - Pastisseria Oriol Balaguer

    13.30 - 13.45
  • "Tamal Oaxaqueño" amb "mole" groc amb costella de vedella gallega

    Manel Jiménez - Oaxaca

    17.30 - 17.45
  • Bikini d'ànec Pekín

    José Mª Kao - KAO DIM SUM

    18.30 - 18.45
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    19.15
DISSABTE 11 DE JUNY
  • Els secrets de la cervesa

    Carlos Cervantes - Estrella Damm

    16.30 - 17.00
  • "Sanguchito"

    Jorge Muñoz - Pakta

    17.15 - 17.30
  • Entrepà de pebrots del piquillo, seitons i anxòves

    Enrique Valentí - Bar Bas

    18.00 - 18.15
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    19.15
DIUMENGE 12 DE JUNY
  • Entrepà de peix a l'estiu després del mar

    Estanis Carenzo - Elephant, Crocodile and Monkey

    13.30 -13.45
  • Grup de percussió Ssstrèpids

    16.30 - 17.00
  • "Bolillo"

    Paco Méndez - Niño Viejo

    18.00 - 18.15
  • Els secrets de la cervesa

    Carlos Cervantes - Estrella Damm

    18.30 - 19.00
  • "Música al Carrer Ciutat Vella"

    19.15